Hizmetler

Hizmetlerimiz

Kayseri Halı Yıkama

Hizmetlerimiz

Mis Halı Yıkama, Kayseri halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra Battaniye, Kilim ve yerinde yıkama hizmetleri sunmakta. Halı Yıkama Kilim Yıkama Battaniye Yıkama Adresten Alıp Adrese Teslim Ücretsiz Servis

Kayseri Halı Yıkama

Kayseri Halı Yıkama

Kayseri halı yıkama hizmetimiz de halı ve kilimleriniz hijyen ortamlarda tecrübeli ve ehliyetli kişiler ve son teknoloji üretimi makinalar ile profesyonelce temizlenip yıkanır.

Kayseri Halı Yıkama

Kayseri Kilim yıkama

Kayseri Kilim yıkama fabrikamıza getirilen Kilim ler toz ve kir durumlarına göre ayrılıp birinci aşamada tozdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir. Getiriliş sırasına göre havuzlarda yumuşamaya bırakılıp ön ve arka yüzleri fırça makinası ile bol su kullanılarak temizlenir. Yıkaması yapılan kilimler bol su ile durulandıktan sonra halı sıkma makinasında sudan arındırlır. Suyu alınan Kilimler kurutma odasında kısa sürede kurutulur. Kuruyan Kilimler saçak ve yüzey kontrolleri yapıldıktan sonra poşetleme bölümünde parfümlenerek teslime hazır hale getirilir. Halı ve kilimleriniz görevli elemanlarımız tarafından teslim fişi karşılığında teslim alınarak etiketlenir. Daha sonra teslim fişindeki kayıt numarası ve bilgileri ile evinize veya işyerinize teslim edilir.

Kayseri Halı Yıkama

Kayseri battaniye yıkama

Kayseri battaniye yıkama evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.