Service 1

Hizmetlerimiz

Mis Halı Yıkama, Kayseri halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra Battaniye, Kilim ve yerinde yıkama hizmetleri sunmakta.

  • Halı Yıkama
  • Kilim Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Adresten Alıp Adrese Teslim
  • Ücretsiz Servis
Service 2

Kayseri Halı Yıkama

Kayseri halı yıkama hizmetimiz de halı ve kilimleriniz hijyen ortamlarda tecrübeli ve ehliyetli kişiler ve son teknoloji üretimi makinalar ile profesyonelce temizlenip yıkanır. 

Halı yıkama Kayseri hizmet sınırlarımız içerisinde halı ve kilimleriniz, renk, boya ve tüyleri yıpratılmadan, gözeneklerindeki kir, yağ v.b. maddelerden arındırılması için özel halı şampuanları ile yıkanır.

Kayseri'de servisimizle evinizden alınana makina halıları, Bünyan, Isparta halısı, Hereke, el dokuma halıları, Çin halısı, Gördes halısı, Hint halıları, yolluklar, kilimler, profesyonel makina ve ekipmanlarımızla temizlenip, yıkanıp, %100 garantili olarak hijyen ortamlarda poşetlenip servisle evinize teslim edilir.

Service 3

Kayseri Kilim Yıkama

Kayseri Kilim yıkama fabrikamıza getirilen Kilim ler toz ve kir durumlarına göre ayrılıp birinci aşamada tozdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Getiriliş sırasına göre havuzlarda yumuşamaya bırakılıp ön ve arka yüzleri fırça makinası ile bol su kullanılarak temizlenir.
Yıkaması yapılan kilimler bol su ile durulandıktan sonra halı sıkma makinasında sudan arındırlır.
Suyu alınan Kilimler kurutma odasında kısa sürede kurutulur.

Kuruyan Kilimler saçak ve yüzey kontrolleri yapıldıktan sonra poşetleme bölümünde parfümlenerek teslime hazır hale getirilir.
Halı ve kilimleriniz görevli elemanlarımız tarafından teslim fişi karşılığında teslim alınarak etiketlenir. Daha sonra teslim fişindeki kayıt numarası ve bilgileri ile evinize veya işyerinize teslim edilir.

Service 3

Kayseri Battaniye Yıkama

Kayseri battaniye yıkama evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz.
önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha
var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri
toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra 
nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp
ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

HEMENARAYIN

Image 02

"Kayseri halı yıkama" firmaları denince akla gelen ilk isim olma ayrıcalığımız; halı, kilim, battaniyelerinizi adresinizden alıp adresinize teslim etmemizin ötesinde, 30 yılı aşkın ticari birikimimizin yanı sıra 'Kayseri'de halı yıkama telefonu' 0352 339 68 88 nuzun ucunda hizmetimiz ve Kayseri halı yıkama da kullandığımız teknoloji ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.